Mieszkanie na sprzedaż

tatrzański, Zakopane, Zakopane
Dodaj do notesu Dodane

Informacje

Cena
1 950 000 zł
Numer oferty
165
Typ transakcji
Sprzedaż
Powierzchnia
95,50 m2
Cena za m2
20 419 zł / m2
Liczba pokoi
6
Piętro
parter/2
Czynsz zł
1 100
Rok budowy
2022
Liczba sypialni
4
Głośność
ciche
Kuchnia
aneks
Parking
miejsce postojowe
Liczba miejsc parkingowych
2
Ogrzewanie
gazowe
Typ Balkonu
jest

Opis nieruchomości

Segment inwestycyjny - 2 Apartamenty
Kompletny 2 kondygnacyjny segment składający się z 2 apartamentów i wspólnej klatki schodowej.  APARTAMENTY są wykończone w wysokim standardzie i kompletnie wyposażone! Inwestycja czynnie działająca na rynku krótkotrwałego wynajmu generująca dużą stopę zwrotu! Gotowa do wynajmu - OD ZARAZ! 

Segment znajduje się jest w kompleksie apartamentów na wynajem w cichej, spokojnej i wyjątkowo widokowej dzielnicy Zakopanego - Oberconiówka. Kompleks dysponuje strefą SPA, grotą solną, parkingami i dwoma placami zabaw dla dzieci. Z okien apartamentów rozpościera się niepowtarzalny widok na całą Panoramę Tatr. Teren wokół jest kompleksu jest ogrodzony, a wjazd na posesję zamykany szlabanem na pilota. W budynku znajduje się narciarnia. 

Struktura segmentu: łącznie w segmencie znajdują się: 2 salony, 2 aneksy kuchenne, 3 zamykane sypialnie, 1 antresola, 2 łazienki, 5 balkonów. 
Całość rozmieszczona na 2 kondygnacjach ze wspólna klatką schodową. 

Cena dotyczy Segmentu wraz z kompletnym wyposażeniem i miejscami parkingowymi.
Cena podana w brutto! (umowa sprzedaży) 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla pośredników.